Gabinet Kosmetyczny

Manicure japoński pomoże odżywić zniszczone płytki

Ta azjatycka technika manicure dogłębnej pielęgnacji paznokci i skórek jest japońskim odpowiednikiem malowania hybrydowego.

Manicure japoński ma długą tradycję – ta technika pielęgnacji i regeneracji płytki paznokciowej pojawiła się ponad 400 lat temu w Japonii. Polega na użyciu naturalnych składników i delikatnych narzędzi, by osiągnąć jak najprostszy efekt. Celem zabiegu jest uzyskanie na paznokciach połysku z różowawym, perłowym odcieniem.

Do japońskiego manikiuru wykorzystywane są wyłącznie naturalne produkty na bazie żeń-szenia, mleka ryżowego, wosku pszczelego, ekstraktu z bambusa i alg, oleju ylang-ylang, nasion lotosu i ekstraktu z czerwonej herbaty.

Ważną zasadą manikiuru japońskiego jest wykluczenie ostrych narzędzi – nie wycina się skórek, odsuwa się je drewnianymi patyczkami. Polerki do wcierania past są wykonane z delikatnej skóry cielęcej.

Współczesny manikiur japoński pozwala na większą różnorodność – pozwala na łączenie tradycyjnej sztukę z nowoczesną technologią.

Po przygotowaniu paznokci wmasowuję w płytkę pastę P. Shine bogatą w krzemionkę z morza japońskiego, pyłek pszczeli keratynę oraz witaminy A i E. Pasta wypełnia mikropęknięcia, wzmacnia płytkę i nadaje paznokciom naturalny połysk dzięki zawartym w składzie cząstkom perłowym, peptydom morskim i keratynie.

Aby utrwalić i zamknąć w płytce paznokcia bogate składniki odżywcze zawarte w paście, wmasowuję w nią specjalny puder. Ten sposób pozwoli zachować piękny połysk paznokci na dłużej – około dwa tygodnie.

Technika manicure japońskiego jest dla wszystkich osób, które chcą mieć naturalne, zdrowe i pięknie zadbane paznokcie.

Zabieg manicure’u japońskiego świetnie sprawdza się również u mężczyzn.

Manicure japoński szczególnie jest rozwiązaniem dla osób z problemem łamliwych, kruchych oraz rozdwajających się paznokci. Efekt gładkich i błyszczących paznokci jest widoczny już po pierwszym zabiegu.

Opinie o manicure japońskim są różne. Najważniejsze jest jego prawidłowe wykonanie i systematyczność. Z pewnością jest to dobry sposób na zregenerowanie zniszczonej płytki.

Powinno się go wykonywać w serii 3-6 zabiegów w odstępie co 2 tyg.

Przeprowadzane zabiegi
Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności   
AKCEPTUJĘ