Gabinet Kosmetyczny

Kwas hialuronowy Czernica

Kwas hialuronowy to naturalny składnik występujący między innymi w skórze, który odpowiada za poziom jej nawilżenia. Niestety wraz z biegiem lat poziom kwasu hialuronowego ulega zmniejszeniu, co skutkuje utratą zdolności skóry do wiązania wody. To z kolei sprawia, że skóra staje się przesuszona i pojawiają się na niej zmarszczki. Co więcej, zmniejszenie stężenia kwasu hialuronowego sprawia, że organizm potrzebuje więcej czasu na regenerację. Niezwykle ważne jest, aby już w młodym wieku zadbać o odpowiedni poziom kwasu hialuronowego w skórze, co może zapobiec przedwczesnym oznakom starzenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów z kwasem hialuronowym, które wykonujemy w miejscowościach, takich jak Pszów, Radlin, Rybnik, czy Wodzisław Śląski.

Jak działa kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy jest powszechnie wykorzystywany w kosmetologii do przeprowadzania wielu zabiegów na zmarszczki. Jego doskonałe właściwości wiążące wodę sprawiają, że natychmiastowo nawilża skórę i wypełnia niedoskonałości. Kwas hialuronowy poprawia też elastyczność skóry i niweluje pierwsze oznaki starzenia. Co więcej, jego obecność w skórze sprawia, że włókna kolagenowe szybciej się namnażają i nie ulegają degradacji. Dzięki temu cera zachowuje młody wygląd i jest pozbawiona zmarszczek.

Na czym polega zabieg z kwasem hialuronowym?

Zabieg iniekcji kwasu hialuronowego rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia twarzy. Następnie kosmetyczka wstrzykuje odpowiednią dawkę kwasu w wybrane miejsca w okolicy twarzy, szyi lub dekoltu. Niekiedy przed rozpoczęciem zabiegu stosuje się znieczulenie przy użyciu specjalnego kremu, dzięki czemu zabieg jest bezbolesny. Po podskórnej iniekcji kwasu można zauważyć natychmiastowe efekty w postaci silnego nawilżenia i wypełnienia niedoskonałości cery. Ponadto kwas hialuronowy poprawia kontur twarzy i rewitalizuje skórę. Co ciekawe, kwas hialuronowy jest też dostępny w wielu kremach nawilżających, czy pomadkach do ust. Dzięki temu można go włączyć do codziennej pielęgnacji skóry i utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia.

Dlaczego warto korzystać z zabiegów z kwasem hialuronowym?

Zabiegi z kwasem hialuronowym nie tylko pozwalają utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia skóry, ale też silnie ją regenerują. Co więcej, systematyczne korzystanie z zabiegów zmniejsza podrażnienia i przebarwienia skóry. Ponadto zapobiega utracie wody i skutecznie zmniejsza widoczność zmarszczek. Ogromną zaletą zabiegów z kwasem hialuronowym jest też wypełnienie wszelkich bruzd i niedoskonałości cery.

 

Zobacz również: „Stymulatory tkankowe

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności   
AKCEPTUJĘ