Gabinet Kosmetyczny

Infuzja tlenowa Rybnik

Infuzja tlenowa to zabieg, który dotlenia i odżywia twarz. Po przeprowadzeniu zabiegu infuzji tlenowej można też pozbyć się uciążliwego trądziku i usunąć przebarwienia skórne. Zabieg jest wskazany przede wszystkim osobom, które chcą zredukować lub wygładzić zmarszczki i przywrócić zdrowy wygląd skórze. Podczas infuzji tlenowej w skórę wtłaczana jest duża dawka tlenu i substancji odżywczych, które odmładzają cerę i niwelują zmarszczki. W trakcie przeprowadzania zabiegu często stosowana jest też witaminowa ampułka i wykonywany jest peeling twarzy. Zachęcamy do zapisania się na zabieg infuzji tlenowej!

Na czym polega zabieg infuzji tlenowej?

Jak wiadomo, wraz z upływem lat na skórze mogą zacząć pojawiać się zmarszczki i inne niedoskonałości będące oznakami starzenia. Co więcej, skóra jest też stale narażona na działanie szkodliwych promieni słonecznych, czy zanieczyszczeń, które mogą potęgować występowanie niedoskonałości. Dlatego też warto zadbać o odpowiednią pielęgnację, ale też odżywienie skóry. Dobrym rozwiązaniem może okazać się skorzystanie z zabiegu infuzji tlenowej, który polega na wprowadzeniu w głąb skóry tlenu pod wysokim ciśnieniem. Co więcej, wraz z tlenem wtłaczane są też substancje aktywne, takie jak kwas hialuronowy, antyoksydanty i witaminy.

Do wykonania zabiegu wykorzystuje się specjalne urządzenie, które poprzez zbliżenie do skóry aplikuje tlen pod wysokim ciśnieniem. Ważne jest też, aby przed rozpoczęciem infuzji tlenowej wykonać delikatny peeling, który złuszcza i natłuszcza skórę. Dzięki temu do wnętrza komórek skóry dostanie się więcej składników aktywnych. W ofercie mamy też zabieg infuzji tlenowej z dodatkowym płatem biocelulozowym, który łagodzi podrażnienia, redukuje opuchliznę i nawilża skórę.

 

Jakie są efekty po wykonaniu zabiegu infuzji tlenowej?

Infuzja tlenowa to zabieg, w którym wykorzystywany jest czysty tlen i kwas hialuronowy, które mają właściwości odmładzające. Dzięki temu skóra jest odżywiona i nawilżona. Co więcej, wysoko stężony tlen może wygładzić zmarszczki i rozjaśnić skórę. Ponadto zabieg może przywrócić promienny blask cerze i usunąć wszelkie oznaki zmęczenia. Dużą zaletą infuzji tlenowej jest też zapobieganie procesom starzenia, poprawa elastyczności skóry i zwiększenie jej napięcia. Infuzja tlenowa zwalcza też wszelkie bakterie i może ułatwić usuwanie trądziku. Zabieg infuzji tlenowej jest polecany każdemu, kto zmaga się z zanieczyszczoną i suchą cerą. Wskazaniem do przeprowadzenia zabiegu jest też skóra z pierwszymi oznakami starzenia, skóra z przebarwieniami i trądzikiem. Infuzja tlenowa może też pomóc osobom ze skórą atopową i dojrzałą.