Gabinet Kosmetyczny

Manicure Rybnik

W naszej ofercie znajdą Państwo manicure, czyli zabieg pielęgnujący dłonie i paznokcie. Dłonie są nieustannie narażone na działanie szkodliwych czynników, takich jak mróz, słońce, czy detergenty. Co więcej, często mają one także kontakt z wodą, a ich skóra jest wyjątkowo delikatna. To z kolei sprawia, że skóra dłoni jest podatna na przesuszenie i może tracić sprężystość. Niekiedy samodzielna pielęgnacja może okazać się niewystarczająca. Dlatego też warto też systematycznie korzystać z zabiegu manicure, który nie tylko pozwala zadbać o skórę dłoni, ale też o paznokcie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty zabiegów manicure.

Jakie rodzaje manicure wykonujemy i czym się one charakteryzują?

Piękny wygląd dłoni i paznokci jest marzeniem każdej kobiety. Niestety często same kremy i odżywki nie wystarczają, aby utrzymać dłonie w odpowiedniej kondycji. Przygotowaliśmy dla Państwa zabiegi pielęgnacyjne, do których należą między innymi:

  • manicure biologiczny,
  • manicure japoński,
  • manicure z parafiną,
  • manicure hybrydowy.

Manicure biologiczny jest zabiegiem, który koncentruje się przede wszystkim na naturalnej pielęgnacji dłoni i paznokci. Oznacza to, że podczas zbiegu kosmetyczka korzysta wyłącznie z drewnianych lub szklanych narzędzi, które nie uszkadzają struktury paznokci. Co więcej, w trakcie zabiegu nie wycina się skórek, a jedynie delikatnie odsuwa przy użyciu drewnianego patyczka. Ponadto kosmetyczka może też nałożyć na dłonie specjalny peeling, który złuszczy naskórek i nawilży dłonie. Manicure biologiczny jest polecany osobom z bardzo delikatnymi paznokciami, które cenią sobie ich naturalny wygląd.

Kolejnym wykonywanym przez nas zabiegiem jest manicure japoński. Polega on na wmasowywaniu w płytkę paznokcia specjalnej pasty, która odżywia paznokcie. Kolejnym etapem jest wypolerowanie paznokci pudrem, który sprawia, że składniki zawarte w paście odżywczej wnikają w głąb paznokcia. Manicure japoński dostarcza dłoniom i paznokciom witamin z grupy A, B i E. Dodatkowo zapewnia głębokie dłoniom nawilżenie i gładkość, dzięki obecności keratyny i pyłku pszczelego.

W naszej ofercie mamy także manicure z parafiną, który doskonale wygładza dłonie i przywraca im nawilżenie. Zabieg ten rozpoczyna się od odsunięcia skórek i wykonania peelingu dłoni. Następnie kosmetyczka nakłada na dłonie krem odżywczy, a następnie zanurza dłonie klientki w parafinie. Po upływie kilku minut zdejmuje parafinę z dłoni i wykonuje delikatny masaż.

Zachęcamy też do skorzystania z manicure hybrydowego, który w ostatnim czasie cieszy się dużą popularnością. Polega on na opracowaniu paznokci, nadaniu im odpowiedniego kształtu i nałożenia wybranego lakieru hybrydowego. Ogromną zaletą manicure hybrydowego jest długotrwały efekt zadbanych paznokci i wysoka odporność paznokci na uszkodzenia zewnętrzne. Dodatkowo regularne wykonywanie manicure hybrydowego umożliwia szybkie zapuszczenie własnych paznokci i zapobiega ich rozdwajaniu.

 

Zobacz również: „Pedicure

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności   
AKCEPTUJĘ