Gabinet Kosmetyczny

Stymulatory tkankowe Rybnik

Stymulatory tkankowe to preparaty powszechnie wykorzystywane w medycynie estetycznej do regeneracji i odbudowy struktur skóry. Ich zadaniem jest stymulacja wytwarzania kolagenu i elastyny, które są odpowiedzialne za sprężystość i jędrność skóry. W efekcie skóra jest zagęszczona, a wszelkie zmarszczki są wypłycone. Co więcej, stymulatory tkankowe pozwalają też zredukować drugi podbródek i poprawiają kształt twarzy. Zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych jest polecany każdemu, kto chce uzyskać efekt młodej skóry, pozbyć się zmarszczek i uelastycznić skórę. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jak wygląda zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych?

Zabieg z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych należy do zabiegów medycyny estetycznej i wymaga przeprowadzenia konsultacji. Podczas wizyty specjalista ocenia stan skóry i dobiera odpowiedni preparat do danego typu skóry. Zabieg polega na podaniu stymulatorów tkankowych do skóry właściwej przy użyciu innowacyjnej metody cyfrowej iniekcji. Przy użyciu specjalnie zaprojektowanego 16-igłowego kartridża specjalista wykonuje niewielkie nakłucia w skórze i wstrzykuje preparat. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i w pełni kontrolowany. Warto też wspomnieć o tym, że wprowadzanie stymulatorów tkankowych jest wykonywane w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu zabieg jest bezbolesny i komfortowy dla pacjenta.

Kiedy warto zdecydować się na zabieg z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych?

Zabieg z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych jest polecany osobom, które zauważyły u siebie pierwsze oznaki starzenia i chcą spowolnić ich powstawanie. Zabieg sprawdzi się też u osób, które zmagają się z suchą, pozbawioną blasku skórą, która jest skłonna do przebarwień. Podanie stymulatorów tkankowych może też poprawić owal twarzy, nawilżyć cerę i ją odmłodzić. Dlatego też zabieg jest polecany osobom, które mają zwiotczałą skórę i chcą poprawić jej wygląd.

Jakie są efekty zabiegu z użyciem stymulatorów tkankowych?

W skład stymulatorów tkankowych wchodzi wiele substancji aktywnych, takich jak kwas hialuronowy, kwas polimlekowy, czy polinukleotydy, które służą do odbudowy i zagęszczania skóry. W efekcie skóra jest jędrna, elastyczna i nawilżona. Kolejnym efektem zabiegu jest wygładzenie zmarszczek i redukcja niedoskonałości. Stymulatory tkankowe mogą wygładzić zmarszczki na policzkach, na podbródku, czy zmarszczki pomiędzy nosem i ustami. Co ciekawe, zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych można wykonywać nie tylko w celu usunięcia zmarszczek, ale też profilaktycznie. Dzięki temu możliwe jest opóźnienie procesów starzenia.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności   
AKCEPTUJĘ