Gabinet Kosmetyczny

Co wybrać hennę klasyczną czy hennę pudrową?

Oprawa oka ma duże znaczenie w naszym wyglądzie oraz tym, jak jesteśmy postrzegani przez otoczenie. Dobrze wystylizowane brwi dodają twarzy charakteru.

henna

Henna pudrowa to zabieg różniący się w wielu kwestiach od henny tradycyjnej.

  • Henna pudrowa jest produktem w 100% naturalnym. Powstaje z roślinnych składników takich jak liście indygo, lawsonii bogate w przeciwutleniacze, które głęboko odżywiają i wzmacniają włoski. Do przygotowania henny nie używa się wody utlenionej ani chemicznego aktywatora. Proszek łączymy z wodą.
  • Przy regularnym powtarzaniu zabiegu raz w miesiącu henna pudrowa przywróci wzrost brwi nawet o 60%. Włosy odrosną zdrowsze i grubsze.
  • Henna pudrowa pozwala przyciemnić brwi, wzmocnić i odżywić włoski, nadać im nowy kształt oraz uzupełnić luki w brwiach.
  • W ramach zabiegu wykonywana jest geometria brwi – czyli dopasowuje się ich kształt do kształtu twarzy, gęstości włosków oraz Twoich indywidualnych preferencji. Można skorygować asymetrię brwi oraz nadać im perfekcyjny kształt. To w znaczny sposób wydłuża czas zabiegu.
  • Henna pudrowa ma szeroką gamę kolorów, które można ze sobą łączyć. To umożliwia uzyskanie zarówno ciepłych, jak i chłodnych odcieni.
  • Henna pudrowa jest trwalsza od klasycznej. Zabarwia skórę na kilka dni, na włoska trzyma się do 5 tygodni. Zależy to od typu cery: na skórze tłustej i bardzo przesuszonej ma krótszą trwałość. Naturalne barwniki zawarte w hennie pudrowej nie ingerują w strukturę włosa, a jedynie go oblepiają bez uszkodzeń.

Jak postępować po zabiegu?

Po koloryzacji henną pudrową przez 24 godziny nie należy moczyć brwi, by nie zmyć henny. Niewskazany jest pobyt na basenie, trzeba także uważać przy korzystaniu z prysznica. Najlepiej odłożyć mycie włosów na kolejny dzień. Kolor kształtuje się w ciągu pierwszej doby od nałożenia, dlatego warto pozwolić mu pracować i nie ingerować w efekty zabiegu. Nie należy również dotykać brwi ani ich niczym malować i nawilżać.

Zabieg szczególnie jest polecamy osobom, których włoski na brwiach są słabe i cienkie. Jest to także idealne rozwiązanie dla osób z asymetrią oraz niewielkimi lukami w łuku brwiowym. Świetnie sprawdza się również na nieco wypłowiałym makijażu permanentnym.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności   
AKCEPTUJĘ