Gabinet Kosmetyczny

Co będzie jak zrezygnuję z kontynuowania terapii odmładzającej?

Podczas konsultacji często pada pytanie „Czy jeżeli zdecyduję się na zabiegi bardziej inwazyjne (mezoterapia igłowa, stymulatory tkankowe) to muszę je już zawsze powtarzać? A jeśli przestanę je wykonywać to szybciej się zastarzeję? Czy mój wygląd się pogorszy?

twarz

Czasem nie jest ono zadawane bezpośrednio, jest takie nieco „zawoalowane”. Wcale mnie to nie dziwi, bowiem z mediów można się dowiedzieć wielu niezwykle ciekawych „prawd”, które nie mają żadnego logicznego uzasadnienia.

Rozpatrzmy zatem taki przykład. Rozpoczynasz ćwiczenia na siłowni. Ćwiczysz regularnie, dbasz o prawidłowy bilans energetyczny. Mięśnie powoli się budują, sylwetka się korzystnie zmienia. Po określonym czasie efekt twoich starań jest widoczny. I z jakiegoś powodu przestajesz ćwiczyć przez okres 6 czy 12 miesięcy. Co się wtedy stanie? Zapewne masz odpowiedź na takie pytanie. Każdy je ma, wynika zwykle z doświadczenia. Mięśnie z czasem wiotczeją, wracają do stanu początkowego prawda?

zabieg

Wykonując określone zabiegi biostymulacji spowalniamy naturalne procesy starzenia, odsuwamy ich skutki w czasie. I prawdziwą przyjemność sprawia nam nasze odbicie w lustrze.

Kiedy zaprzestaniesz wykonywać określone procedury, procesy regeneracji spowalniają i wracają do naturalnego tempa zgodnego z prawami natury.

Żyjemy w niesamowitych czasach, gdzie tempo zmian i postępy technologiczne są ogromne. Cudowne jest to, że możemy je wykorzystać, aby zapewnić sobie wysoką jakość życia i dłuuugą młodość.

W tym wszystkim nie może zabraknąć rozsądku. Skuteczne terapie z długotrwałym efektem wymagają czasu, współpracy ze specjalistą i systematyczności w pielęgnacji domowej i gabinetowej. Wtedy efekt w lustrze będzie wielką przyjemnością.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności   
AKCEPTUJĘ